Czy chcesz wiedzieć dlaczego nasza firma czyści głównie myjkami spalinowymi?

Na ostatnim zleceniu również wykorzystaliśmy myjkę ciśnieniową spalinową, użyliśmy jej ze względu na chęć użycia dużego ciśnienia, czym więcej ciśnienia tym kostka będzie szybciej i lepiej umyta.

Do czyszczenia używamy dyszy rotacyjnej, właśnie ona pozwala na dokładne wypłukanie wszystkich zabrudzeń z kostki brukowej.

A myjki spalinowe z jakich korzystamy to 200 lub 350 bar. Wszystko zależy od wydajności źródła wody, aby użyć 300 Bar musimy mieć ponad 1000l wody na godzinę a często jest to nieosiągalne.

W naszym parku maszynowym dysponujemy sprzętem od 200 do 500 Bar zasilanym spalinowo.

Posiadamy myjki spalinowe, gdyż tylko sprzęty z własnym zasilaniem pozwalają nam na realizację zleceń w dowolnym miejscu, bez zależności od źródła prądu.
 

Myjki do profesjonalnych zastosowań to w naszej opinii minimum 200 Bar i 800l/h do 500 Bar i 1200l/h przepływu. Mimo iż niższe parametry również pozwalają na pracę w przypadku niektórych zabrudzeń to wartość czasu pracy oraz efekty osiągalne przez nas na profesjonalnym sprzęcie który nie kosztuje 1000 zł tylko ponad 20 000,00 zł zadowolą każdego klienta.

Często Zadawane Pytania

Częstotliwość czyszczenia zależy od stanu kostki brukowej i środowiska, w którym się znajduje. Ogólnie rzecz biorąc, należy zaplanować czyszczenie co najmniej raz w roku, ale częściej, jeśli jest narażony na działanie takich elementów, jak olej, brud i mchy – szczególnie w zacienionych wilgotnych miejscach.

Najlepszym sposobem czyszczenia kostki betonowej jest mycie pod ciśnieniem gorącą wodą. Ta metoda skutecznie usuwa brud, plamy i inne substancje, które nagromadziły się z biegiem czasu.

Mycie pod ciśnieniem gorącą wodą może potencjalnie uszkodzić wyjątkowo miękki beton, dlatego przed rozpoczęciem najlepiej zasięgnąć porady specjalisty.

Koszt czyszczenia kostki będzie się różnić w zależności od wielkości obszaru i stanu, w jakim się znajduje. Najlepiej zadzwonić i prosić o wycenę czyszczenia.