Czyszczenie posadzek z płytek gresowych Katowice i okolice.

Nasza firma zajmuje się profesjonalnym czyszczeniem posadzek z płytek gresowych, ceramicznych w Katowicach i innych miastach południowej Polski. Zawsze w czasie czyszczenia dobieramy odpowiednie, najlepiej dopasowane urządzenia do wydajnego, skutecznego czyszczenia podłogi. Szorowarki orbitalne, oscylacyjne i właściwa chemia.

Posiadamy również doświadczonych i przeszkolonych pracowników wyposażonych w najnowocześniejsze urządzenia czyszczące. Nie tylko czyścimy ale również zabezpieczamy powierzchnię z pomocą najnowocześniejszych impregnatów do posadzek betonowych które ochronią powierzchnię chemicznie oraz mechanicznie.

Jakie podłogi doczyszczamy?

Nasze usługi czyszczenia posadzek z płytek gresowych, ceramicznych, łupków oferujemy na różnych obiektach takich jak podłogi w:

  • Biurach,
  • Firmach,
  • Sklepach,
  • Apartamentowcach,
  • Klatach schodowych,

  • Firmach produkcyjnych,

  • i innych.

Zajmujemy się również doczyszczaniem i myciem posadzek wykonanych z innych materiałów. Doczyszczamy oraz polimeryzujemy również wykładziny.

Posadzki wykonane z płytek gresowych wewnątrz i na zewnątrz to jedne z najbardziej popularnych posadzek w polskich domach, małych i dużych sklepach, biurach, urzędach i innych.

W ramach prac czyszczenia posadzek możemy wykonać usługę wymycia elewacji z blachy, cegły, tynku w celu usunięcia zanieczyszczeń wewnątrz i na zewnątrz budynku.

Czyszczenie dużych powierzchni Śląsk

Nasza firma świadczy również usługi doczyszczania posadzek wykonanych z gresu, do 500m2/10h.

Przygotowujemy obiekty do odbioru po pracach budowlanych. A Najemcą biur, sklepów, powierzchni magazynowych którzy się przeprowadzają pomagamy w doprowadzeniu hali do pierwotnego stanu tak aby odbiór przebiegł bez zakłóceń.

W ramach usług doczyszczania posadzek gresowych oferujemy również:

  • mycie elementów konstrukcji, wentylacji, w tym rur wentylacyjnych, wentylatorów, wywiewów,

  • doczyszczanie tras kablowych, instalacji elektrycznych

  • czyszczenie ścian wykonanych z blachy, tynku itp.

Gdzie oferujemy nasze usługi mycia płytek i fug?

Usługi czyszczenia płytek świadczymy na terenie południowej Polski. Nasi klienci to firmy z województw: śląskiego, opolskiego, dolnośląskiego. Jednak obsługujemy również przedsiębiorców z województwa podkarpackiego, małopolskiego oraz wielkopolski. Zadzwoń to zobaczymy co możemy zrobić dla Twojej firmy.

Zapewniamy szybkie terminy realizacji usług mycia dostosowane do potrzeb klientów. Pracujemy w weekendy, czyścimy nocą. Zachęcamy do kontaktu w celu ustalenia szczegółów współpracy.

W jakich miastach wykonujemy nasze usługi ?

Województwo Śląskie:
Katowice, Gliwice, Zabrze, Sosnowiec, Tychy, Czerwionka – Leszczyny, Pszczyna, Lubliniec, Łazisko Górne, , Częstochowa, Sosnowiec, Gliwice, Zabrze, Bielsko – Biała, Ruda Śląska, Rybnik, Tychy, Dąbrowa Górnicza, Chorzów, Jaworzno, Jastrzębie Zdrój, Mysłowice, Siemianowice Śląskie, Żory, Tarnowskie Góry, Oświęcim, Będzin, Piekary Śląskie, Racibórz, Świętochłowice, Wodzisław Śląski, Mikołów, Knurów, Cieszyn, Czechowice – Dziedzice, Czeladź, Myszków, Żywiec, Zawiercie i inne.

Województwo Małopolskie:
Kraków, Tarnów, Oświęcim, Chrzanów, Olkusz, Nowy Targ, Bochnia i inne.

Województwo Opolskie: 
Opole, Kędzierzyn-Koźle, Nysa, Kluczbork, Prudnik, Strzelce Opolskie, Namysłów, Krapkowice, Głuchołazy, Głubczyce, Olesno, Gogolin, Otmuchów, Niemodlin  i inne.

Województwo Dolnośląskie:
Wrocław, Wałbrzych, Legnica, Jelenia Góra, Lubin, Głogów, Świdnica, Bolesławiec, Oleśnica, Oława, Dzierżoniów, Zgorzelec, Kłodzko, Jawor, Polkowice, Lubań, Kamienna Góra, Złotoryja, Ząbkowice Śląskie, Trzebnica i inne.