Czyszczenie posadzek z płytek gresowych Katowice i okolice.

Nasza firma zajmuje się profesjonalnym czyszczeniem posadzek z płytek gresowych, ceramicznych w Katowicach i innych miastach południowej Polski. Zawsze w czasie czyszczenia dobieramy odpowiednie, najlepiej dopasowane urządzenia do wydajnego, skutecznego czyszczenia podłogi. Szorowarki orbitalne, oscylacyjne i właściwa chemia.
Posiadamy również doświadczonych i przeszkolonych pracowników wyposażonych w najnowocześniejsze urządzenia czyszczące. Nie tylko czyścimy ale również zabezpieczamy powierzchnię z pomocą najnowocześniejszych impregnatów do posadzek betonowych które ochronią powierzchnię chemicznie oraz mechanicznie.

 1. Jakie podłogi doczyszczamy?

  Nasze usługi czyszczenia posadzek z płytek gresowych, ceramicznych, łupków oferujemy na różnych obiektach takich jak podłogi w:
  – Biurach,
  – Firmach,
  – Sklepach,
  – Apartamentowcach,
  – Klatach schodowych,
  – Firmach produkcyjnych,
  – i innych.
  Zajmujemy się również doczyszczaniem i myciem posadzek wykonanych z innych materiałów. Doczyszczamy oraz polimeryzujemy również wykładziny.
  Posadzki wykonane z płytek gresowych wewnątrz i na zewnątrz to jedne z najbardziej popularnych posadzek w polskich domach, małych i dużych sklepach, biurach, urzędach i innych.
  W ramach prac czyszczenia posadzek możemy wykonać usługę wymycia elewacji z blachy, cegły, tynku w celu usunięcia zanieczyszczeń wewnątrz i na zewnątrz budynku.

 2. Jak myjemy duże powierzchnie na Śląsku?

  Nasza firma świadczy również usługi doczyszczania posadzek wykonanych z gresu, do 500m2/10h.
  Przygotowujemy obiekty do odbioru po pracach budowlanych. A Najemcą biur, sklepów, powierzchni magazynowych którzy się przeprowadzają pomagamy w doprowadzeniu hali do pierwotnego stanu tak aby odbiór przebiegł bez zakłóceń.

  W ramach usług doczyszczania posadzek gresowych oferujemy również:
  – mycie elementów konstrukcji, wentylacji, w tym rur wentylacyjnych, wentylatorów, wywiewów,
  – doczyszczanie tras kablowych, instalacji elektrycznych
  – czyszczenie ścian wykonanych z blachy, tynku itp.

 3. Gdzie oferujemy nasze usługi mycia płytek i fug?

  Usługi czyszczenia płytek świadczymy na terenie południowej Polski. Nasi klienci to firmy z województw: śląskiego, opolskiego, dolnośląskiego. Jednak obsługujemy również przedsiębiorców z województwa podkarpackiego, małopolskiego oraz wielkopolski. Zadzwoń to zobaczymy co możemy zrobić dla Twojej firmy.
  Zapewniamy szybkie terminy realizacji usług mycia dostosowane do potrzeb klientów. Pracujemy w weekendy, czyścimy nocą. Zachęcamy do kontaktu w celu ustalenia szczegółów współpracy.

 4. W jakich miastach wykonujemy nasze usługi ?

  Województwo Śląskie:
  Katowice, Gliwice, Zabrze, Sosnowiec, Tychy, Czerwionka – Leszczyny, Pszczyna, Lubliniec, Łazisko Górne, , Częstochowa, Sosnowiec, Gliwice, Zabrze, Bielsko – Biała, Ruda Śląska, Rybnik, Tychy, Dąbrowa Górnicza, Chorzów, Jaworzno, Jastrzębie Zdrój, Mysłowice, Siemianowice Śląskie, Żory, Tarnowskie Góry, Oświęcim, Będzin, Piekary Śląskie, Racibórz, Świętochłowice, Wodzisław Śląski, Mikołów, Knurów, Cieszyn, Czechowice – Dziedzice, Czeladź, Myszków, Żywiec, Zawiercie i inne.
  Województwo Małopolskie:
  Kraków, Tarnów, Oświęcim, Chrzanów, Olkusz, Nowy Targ, Bochnia i inne.
  Województwo Opolskie: 
  Opole, Kędzierzyn-Koźle, Nysa, Kluczbork, Prudnik, Strzelce Opolskie, Namysłów, Krapkowice, Głuchołazy, Głubczyce, Olesno, Gogolin, Otmuchów, Niemodlin  i inne.
  Województwo Dolnośląskie:
  Wrocław, Wałbrzych, Legnica, Jelenia Góra, Lubin, Głogów, Świdnica, Bolesławiec, Oleśnica, Oława, Dzierżoniów, Zgorzelec, Kłodzko, Jawor, Polkowice, Lubań, Kamienna Góra, Złotoryja, Ząbkowice Śląskie, Trzebnica i inne.